Zajęcia dodatkowe

Na życzenie Rodziców:

Dogoterapia – czyli bliskie spotkania dzieci z odpowiednio do tego przeszkolonym psem, pozwalają przełamać lęk przed psami pogłębiać kontakt z nim poprzez podchodzenia do psa, głaskanie go i przytulanie się, stymulować zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, ćwiczyć koncentrację uwagi – oraz dać wiele radości dziecku

Przedstawienia teatralne

Zajęcia muzyczne

Obserwacje psychologiczne – prowadzenie regularnych obserwacji każdego dziecka oraz prowadzenie konsultacji dla rodziców.

Warsztaty dla rodziców – tematyka i zakres na życzenie Rodziców

Urodzinki dla Ciebie i całej Rodzinki – prowadzone przez animatora w oparciu o jeden z wielu scenariuszy dziecięcych kinderbali lub zgodnie z marzeniami dziecka.

Sobotnie spotkania w Baby Space (10-14) – zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1.5 do 4 lat na sobotnie malowanie palcami (Finger-Painting) i inne „szaleństwa” Czas spędzony z nami będzie pełen wrażeń i rozwijającą zabawą w gronie rówieśników.

Weekend dla Mamy i Taty – drodzy Rodzice, jeśli chcecie spędzić czas ze sobą lub macie inne plany na wieczór – zapraszamy Wasze Maluchy do BABY SPACE. W piątki i soboty, po uprzednim uzgodnieniu z personelem, zapewniamy opiekę i zabawę w godzinach wieczornych pod okiem wykwalifikowanej i profesjonalnej opiekunki.